Головна » 2018 » Травень » 18 » СВЯТО ПОДЯКИ "ЗОРЯНИЙ ОЛІМП"
15:42
СВЯТО ПОДЯКИ "ЗОРЯНИЙ ОЛІМП"

17 травня 2018 року відбулося Свято Подяки "Зоряний олімп", в якому 23 вихованці Віньковецького БДЮТ були нагороджені районною учнівською стипендією.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ,

Замрія Дениса Сергійовича ІІ – місце в особистому заліку обласного конкурсу – захисту науково – дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок , наказ № 218 від 27.12.2017 року

Бернацького Владислава Вікторовича ІІІ - місце у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва і образотворчого мистецтва “ Знай і люби свій край ” Наказ № 06- 13 від 30.06.2017 року м. Киів

Рафаловську Ілону Вікторівну ІІІІ- місце серед дівчат вікової групи Ж-14 на короткій дистанції у Кубку області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді 16-22.05.2017р.

Бурковську Ірину Володимирівну ІІІ – місце в обласному заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» №155 від 10.10.2017р. ,І – місце в обласній заочній виставці-конкурсі робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання 2018 року

Сапруна Олександра Володимировича–І І – місце в номінації «Краща фоторобота» щорічного обласного заочного конкурсу «Природа України очима дітей Хмельниччини»,наказ № 64-н/279-од від29.05.2017р.

Залуцьку Дарію Олександрівну ІІІ - місце в обласному заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» №155 від 10.10.2017р.

Ступніченка Максима Андрійовича ІІ – місце в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва і образотворчого мистецтва “ Знай і люби свій край ” в номінації вироби з шкіри 2018р

Болюх Лізу Олександрівну ІІ – місце в обласному заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» №155 від 10.10.2017р.

Холявіцьку Олену Анатоліївну ІІІ - місце у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва і образотворчого мистецтва “ Знай і люби свій край ” Наказ № 06- 13 від30.06.2017 року м.Киів    І – місце в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва і образотворчого мистецтва “ Знай і люби свій край ” в номінації інші техніки 2018р.

Атаманюк Анастасію Володимирівну І – місце в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва і образотворчого мистецтва “ Знай і люби свій край ” в номінації інші техніки 2018р.

Островську Іванну Олегівну І І– місце в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва і образотворчого мистецтва “ Знай і люби свій край ” в номінації бісероплетіння 2018р

Корчевського Богдана Володимировича ІІ – місце в обласному заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» №155 від 10.10.2017р.

Гудовану Єву Миколаївну ІІ - місце у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва і образотворчого мистецтва “ Знай і люби свій край ” Наказ № 06- 13 від30.06.2017 року м.Киів

Жарікову Дарину Сергіївну  ІІ– місце в теоретичному заліку в обласному конкурсі учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання,наказ № 70 від 26.03.2018 року.                                   І – місце в обласній заочній виставці-конкурсі робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання 2018 року

Кірик Олександру Олександрівну ІІ – місце в обласній заочній виставці-конкурсі робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання   2018 року

Діденко Дарину Володимирівну ІІ І– місце в обласній заочній виставці-конкурсі робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання   2018 року

Дерьеньову Марію Андріївну  ІІ І– місце в обласній заочній виставці-конкурсі робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання   2018 року

Пруську Анастасію Юріївну І – місце в  обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва і образотворчого мистецтва “ Знай  і люби свій край ” в номінації художнє плетіння 2018р.

 Пруського Максима Юрійовича І – місце в  обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва і образотворчого мистецтва “ Знай  і люби свій край ” в номінації художнє плетіння 2018р.

Волошенюк Катерину Олександрівну І – місце в  обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва і образотворчого мистецтва “ Знай  і люби свій край ” в номінації художня вишивка 2018р

Ступніченко Крістіну Андріїану  ІІ – місце в  обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва і образотворчого мистецтва “ Знай  і люби свій край ” в номінації вироби з соломки 2018р

Ковальчука Олексія Володимировича ІІІ - місце у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва і образотворчого мистецтва “ Знай і люби свій край ” Наказ № 06- 13 від30.06.2017 року м.Киів

Тарнаруцьку Ангеліну Вікторівну І – місце в  обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва і образотворчого мистецтва “ Знай  і люби свій край ” в номінації інші техніки 2018р

Щиро дякуємо за підготовку та результативність вихованців керівникам гуртків

ПІДГУРСЬКОМУ Віктору Васильовичу, КАРАСЕВИЧ Ніні Анатоліївні, БЕРНАЦЬКІЙ Галині Йосипівні, ЩУКІНІЙ Наталі Вікторівні, ОВСІЙЧУК Любі Федорівні, КОРЧЕВСЬКІЙ Ользі .Василівні, ПЛІНСЬКОМУ  Леоніду Станіславовичу.Бажаємо ВАМ, наснаги, творчої натхненної праці та міцного здоров'я!!!

      

      

      

Переглядів: 44 | Додав: metodust | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar